Opoczno, Łódzkie

<< Poprzednie ogłoszenie

Magazyn ! Rawa Mazowiecka

Rawa Mazowiecka

Typ ogłoszenia: Dam Prace

PRACOWNIK MAGAZYNU
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

&#8226; DARMOWY TRANSPORT Z OPOCZNA, SKIERNIEWIC DO/Z PRACY

OFERUJEMY:

&#8226; Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną
&#8226; Zdobycie doświadczenia zawodowego w znanej firmie z sektora logistycznego
&#8226; Pracę od poniedziałku do piątku
&#8226; Pracę w godzinach 21.00 - 3.00
&#8226; Zapewniamy darmowy dojazd do/z pracy z Opoczna
&#8226; Ciepły posiłek dla pracowników

ZADANIA:

&#8226; Przyjmowanie, rozładunek i załadunek samochodów z przesyłkami
&#8226; Sortowanie przesyłek zgodnie z określonymi zasadami
&#8226; Przygotowanie przesyłek do załadunku &#8211; pakowanie przesyłek do opakowań zbiorczych, tworzenie palet

WYMAGANIA:

&#8226; Umiejętności pracy w zespole
&#8226; Sumienności i motywacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres email lub kontakt telefoniczny

Prosimy również o dopisanie w swojej aplikacji następującej klauzuli:

&#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883.&#8221;

PERSONNEL SOLUTIONS &#8211; legalność świadczonych przez nas usług potwierdzona jest Certyfikatem nr 3636 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia

Ogłoszenie dodane: Sroda, 01 Kwiecien, 2015  15:14

Identyfikator: 544080

Wyświetleń: 2522